Atribuită Cumpărare directă

pachetul contine: baterie 1*72.27 suport baterie 1*8.40 teu 1*3.78 cot 6*0.34 robinet 2*6.72 semioladez 2*5.04 garnituri 5*0.17 supapa boiler 1*12.61 cablu3*2.5 12*3.36 priza 1*14.29 stecher 1*4.62 canal cablu16/16 15*3.36 surubelnita 2*10.92

Număr anunț
DA26806483
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 LUPENI (CUI 32019419)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,96 RON
Valoare atribuită
254,96 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,96 RON

din 254,96 RON estimat