Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare retea WIFI Executie retea WIFI NAS Qnap TS-473-8G 1 buc HDD NAS WD Red wd60efax 6tb SATA 3 4 buc Router retea Ubiquiti USG-PRO-4 1 buc Switch cu managent Ubiquiti UniFi 24Port Gigabit Switch USW-Pro-24-POE 1 buc Switch Ubiquiti Networks UniFi USW-PRO-24 3 buc Acces Point Ubiquiti UniFi UAP-AC-PRO 10 buc Controller Ubiquiti Networks UCK-G2-Plus + CKG2-RM 1 buc UPS APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1 buc
- Număr anunț
- DA26764113
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BACAU (CUI 4278736)
- Furnizor / câștigător
- SIF SISTEM SRL (CUI 16368859)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.610 RON
- Valoare atribuită
- 33.610 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.