Atribuită Cumpărare directă

Se vor presta servicii de audit financiar pentru verificarea veniturilor și cheltuielilor Societății Comerciale de Transport cu Metroul Bucuresti "Metrorex - S.A, efectuate în anul 2019, conform specificațiilor din caietul de sarcini atașat.

Număr anunț
DA26752198
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
PRIM-AUDIT S.R.L. (CUI 14479923)
Cod CPV
79212100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.280 RON
Valoare atribuită
14.280 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.280 RON

din 14.280 RON estimat