Atribuită
Cumpărare directă
Seringi 2ml ac 22G 2/2.5ml ac 23G 1' (0.6x25mm-albastru), Luer Lock, din 3 parti/Seringi tuberculinare, 1ml, ac 25G (0.5 x 16mm)/Seringi 10ml ac 21G 1 1/2' (0.8x38mm-verde), Luer Lock, din 3 parti/Seringi 50/60ml ac 18G 1 1/2' (1.2x25mm-roz), Luer Lock, piston cauciuc/Saci Menaj cu Snur 60litri HDPE, albastru, 10buc in rola/Saboti cu bareta reglabila, Albi, piele perforati cu talpa antiderapanta, CE mark, marimi 41-46, 1per (VA SOLICITAM PENTRU SABOT MARIMEA -43)
- Număr anunț
- DA26794961
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316,59 RON
- Valoare atribuită
- 316,59 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.