Atribuită
Cumpărare directă
DIVERSE PRODUSE 3035604 COMBINA FRIGORIFICA SAMUS SCW470NF+ BUC 1,00 8058182 BUCATARIE MARA 2000 ALB+WENGE 4C BUC 1,00 8050801 BUC. NEMIRA FRONT NEGRU L+PRINT P24 4C BUC 1,00 8050803 BUC. NEMIRA CARCASA ALBA 5C BUC 1,00 3033419 PLITA SAMUS PSG-64SG1 BUC 1,00 3033407 CUPTOR SAMUS SC626GDX9 BUC 1,00 3037189 HOTA ARCTIC AHT60B BUC 1,00 3003131 SUPORT VASE SI PAHARE CU AGATATOARE 4034 BUC 1,00 3029764 PRAJITOR DE PAINE TEFAL TT420D30 BUC 1,00 3027746 FIERBATOR DE APA SAMUS PRESTIGE BUC 1,00
- Număr anunț
- DA26754046
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.771,08 RON
- Valoare atribuită
- 5.771,08 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.