Atribuită
Cumpărare directă
1 STAMPILA PRINTER 30 Buc 1 37.82 37.82 2 STAMPILA PRINTER 20 Buc 1 33.61 33.61 3 HARTIE COPIATOR A4 top 25 12.61 315.13 4 DOSAR PVC Buc 100 0.42 42.02 5 BIBLIORAFT PVC 8 CM Buc 10 4.62 46.22 6 MEMORY STICK 32 GB Buc 1 37.82 37.82 7 FOLII PROTECTIE A4 Set 2 5.88 11.76 8 DOSAR CARTON SINA TARE Buc 20 0.42 8.40
- Număr anunț
- DA26735276
- Autoritate contractantă
- COMUNA MILOSESTI (CUI 4427897)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532,77 RON
- Valoare atribuită
- 532,77 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.