Atribuită
Cumpărare directă
10 4019247 PARCHET VARIO 8MM C32 V841 JARI OAK PAC 28,00 53,33 1.254,82 238,42 20 4009125 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 6 MM PAC 10,00 29,50 247,90 47,10 30 4017383 PLINTA PARCH CANAL 10456-6009 GRI ALASKA BUC 20,00 15,20 255,46 48,54 40 4017433 COLT INT PLINTA 10456-6009 GRI ALASK 4/S SET 2,00 8,29 13,93 2,65 50 4017438 COLT EXT PLINTA 10456-6009 GRI ALASK 2/S SET 3,00 4,80 12,10 2,30 60 4017448 ELEMENT IMB PLINTA 10456-6009 GRI ALASK SET 2,00 8,90 14,96 2,84 70 4017443 CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6009 GRI ALASK SET 1,00 7,50 6,30 1,20 80 1034757 DIBLU RAPID TAL 6X80 MM 100BUC/CUT CUT 1,00 19,02 15,98 3,04
- Număr anunț
- DA26736430
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA' (CUI 3628817)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.821,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.821,45 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.