Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze următoarele aparate: 1) Termohigrometru digital cu afișaj permanent, cu baterii = 5 buc; 2) Termohigrometru digital cu stich EL-USB-2-LCD-Data Logger – mufă USB, afișaj electronic, temperature +35…80 grade C, umiditate 0…100%, memorie 16000 locații, punct de rouă, interval eșalonare 10s…12h, alarme 2 praguri selectabile, indicator stare + led, alimentare baterie litiu 3,6V = 2 buc., necesare pentru monitorizarea microclimatului din sălile de expunere ale pieselor egiptene din patrimoniul MNIT în cadrul proiectului ZMEA. Conform normelor de conservare preventivă în spațiile cu bunuri de patrimoniu, temperature și umiditatea relative a mediului trebuie să se încadreze în anumite limite. Pentru monitorizarea permanentă și eficientă sunt necesare aparate de măsurare a parametrilor ambientali.
- Număr anunț
- DA26749447
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 38931000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820 RON
- Valoare atribuită
- 1.820 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.