Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta - elaborare studiu de evaluare a impactului deschiderii datelor publicate pe www.data.gov.ro - conform caietului de sarcini atasat. Pana la data specificata in SEAP, respectiv cea de raspuns la achizitie, operatorul economic va transmite AC pe mail - investitii@gov.ro urmatoarele: - propunerea tehnica, - propunerea financiara (detaliera pretului din SEAP), - act constitutiv - din care sa reiasca obiectul de activitate aferent achizitiei, - statutul, - certificat de inregistrare fiscala - din care sa reiasca daca op ec este platitor sau nu de TVA, - cazier judiciar operator economic, - cont trezorerie/bancar.
- Număr anunț
- DA26754637
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA ROMANIAN QUANTITATIVE STUDIES ASSOCIATION (CUI 34078667)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.000 RON
- Valoare atribuită
- 107.000 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.