Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ACE DE PUNCTIE NOIEMBRIE 1. AC BIOPSI MAMARA MAGNUM14G____20BUC 2.ACE SPINALE 22G__________50BUC 3.ACE SPINALE 25G__________75BUC 4. ACE SPINALE 26G__________75BUC 5. ACE SPINALE 27G_________50BUC 6. PLACA ELECTROD NEUTRU _______260BUC 7.sonde cook -Stent JJ ch6,24-28_____30buc 8.Cistofix ch12___________________5buc - CF. COM.
- Număr anunț
- DA26755404
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141323-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.597,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.597,50 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.