Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta privind depunerea cererii de finantare si consultanta pentru asigurarea managementului de proiect - Investitie POC pentru Prioritatea de investitii 2.3.3 tablete scolare. Serviciile de consultanta constau in: intocmirea si depunerea dosarului cererii de finantare, stabilirea punctajului preliminar, raspuns solicitare de intormatii suplimentare, avizare achizitii, intocmire buget final, intocmire documentatii pentru acte aditionale la contractul de finantare, intocmire raportari pe perioada implementarii, intocmire dosare cereri de plata, obtinere avans si contractare credit, precum si orice alte activitati care sunt necesare pentru implementarea corespunzatoare a proiectului. Consultanta pentru depunerea cererii de fintare este in valoare de 5000 lei, diferenta de10000 lei fiind pentru consultanta pentru implementarea proiectului
- Număr anunț
- DA26752675
- Autoritate contractantă
- COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
- Furnizor / câștigător
- FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
- Cod CPV
- 72224000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 9.201,68 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.