Atribuită
Cumpărare directă
Punerea la dispozitie a 5 operatori timp de o saptamana lucratoare pentru activitati de birou ce se desfasoara la sediul ORCT Bucuresti, program de lucru 8 ore/zi/operator. Operatori cu experienta in zona serviciilor de operare calculator si activitati de secretariat: Operare calculator Printare Inregistrare Organizare documente Transmitere email Orice alte activitati in legatura cu operarea calculatorului si a lucrului cu documente Valoare pachetului este pentru o saptamana. pachetul de servicii saptamanal se poate compune si dintr-un numar de 5 zile lucratoare cuprinse in doua saptamani calendaristice.
- Număr anunț
- DA26742134
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- PROFESSIONAL MOVERS CT S.R.L. (CUI 42966568)
- Cod CPV
- 79500000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.500 RON
- Valoare atribuită
- 52.500 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.