Atribuită
Cumpărare directă
Imprimanta laser Kyocera ECOSYS P2040dn, A4, 40 ppm, Duplex, Retea CARACTERISTICI GENERALE Tip produs Imprimanta multifunctionala Tehnologie printare Laser Mod printare Monocrom Utilizare Home & office Functii principale Printare Conectivitate USB Retea Format general imprimanta A4 Printare fata/verso (Duplex) Automat Culoare Alb/Negru SPECIFICATII CONSUMABILE Tip consumabil Toner IMPRIMANTA Viteza de printare monocrom 40 ppm Rezolutie printare (DPI) 1200 x 1200 MANEVRARE HARTIE Capacitate hartie intrare (coli) 100 Capacitate hartie iesire (coli) 250 SPECIFICATII TEHNICE Frecventa procesor 800 MHz Capacitate memorie 256 MB Putere consumata 620 W Nivel zgomot 48 dB Timp de incalzire 15 s Timp de raspuns printare 6.4 s Sistem de operare compatibil Windows Linux Mac OS Limbaj printare PCL 6 DIMENSIUNI & GREUTATE Greutate 14 Kg Lungime 375 mm Latime 393 mm Inaltime 272 mm Garantie: 12 luni
- Număr anunț
- DA26742643
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII VALCEA (CUI 13587269)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.560,42 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.