Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de PLACA DE BAZA, HARD DISK, PROCESOR necesare pentru SF TEODOR, centru sbordonat DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, factura si garantie Transportul este inclus in pret

Număr anunț
DA26754106
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30237140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.174 RON
Valoare atribuită
1.174 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.174 RON

din 1.174 RON estimat