Atribuită
Cumpărare directă
SAMPLE BUFFER, LAEMMLI 2X CONCENTRATE, 10VL/CELLULAR AND ORGANELLE MEMBRANE*SOLUBILIZING REAGEN, 4BTL/Etomoxir, 5 MG/2-AMINO-2-NORBORNANECARBOXYLIC ACID, 100MG/BPTES,>=95% (HPLC), 5MG/POLY-L-LYSINE 0.01% SOLUTION MOL. WT.*70 ,000-150,00, 50ML/5-AMINO-2,3-DIHYDRO-1,4-PHTHALAZINEDIONE FREE ACID, 5G/MONENSIN SODIUM, 500MG/CARBONYL CYANIDE P-(TRIFLUOROMETHOXY)PHE NYLHYDRAZO, 10MG/OLIGOMYCIN A
- Număr anunț
- DA26749615
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 24900000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.355,84 RON
- Valoare atribuită
- 7.355,84 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.