Atribuită Cumpărare directă

Masca de oxigen cu rezervor, forma anatomica - compusa din 3 piese - masca cu sistem de fixare elastic, rezervor si racord flexibil 2 m cu conector standard. STERILE Marimi disponibile : ADULT Ambalate si marcate conform CE, individual si steril. Fabricate conform ISO 9001, ISO 13485 si au marcaj CE CUMPARAREA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA26738122
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33157110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110 RON
Valoare atribuită
1.110 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110 RON

din 1.110 RON estimat