Atribuită Cumpărare directă

MONTAJ CADITA DUS, LAVOAR, VAS WC, PORT PROSOP, OGLINDA BAIE, PORT HARTIE, ETAJERA, SIFON PARDOSEALA COVOR PVC.

Număr anunț
DA26740996
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
H.B.I. CONSTRUCT SRL (CUI 15333925)
Cod CPV
45332400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.975 RON
Valoare atribuită
9.975 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.975 RON

din 9.975 RON estimat