Atribuită Cumpărare directă

cartus yellow - 1buc, cartus cyan - 1 buc, cartus magenta - 1 buc, cartus black - 2 buc

Număr anunț
DA26742663
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL COVASNA (CUI 5085105)
Furnizor / câștigător
GETUSA SRL (CUI 15818548)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.130 RON
Valoare atribuită
1.130 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.130 RON

din 1.130 RON estimat