Atribuită Cumpărare directă

Capsula filtranta / Filtru pentru apa sterila fara autoclavare 62 zile (necesita statie de andocare si adaptor conectare rapida incuse la prima livrarea) mai putin

Număr anunț
DA26738040
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
42912310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.590 RON
Valoare atribuită
2.590 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.590 RON

din 2.590 RON estimat