Atribuită Cumpărare directă

solutie curatat jenti magneziu dilutie 1/5, bidon 11 kg

Număr anunț
DA26740419
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
S & M STEMI CLEAN SRL (CUI 29357703)
Cod CPV
39831500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.114 RON
Valoare atribuită
3.114 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.114 RON

din 3.114 RON estimat