Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 1 buc SSD 5 buc STICKURI 32GB necesare pentru scanarea si arhivarea documentelor aferente proiectelor POR+PIN+POCU, proiecte ce se desfasora la nivelul DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, factura si garantie Transportul este incl;us in pret

Număr anunț
DA26741385
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat