Atribuită
Cumpărare directă
Franz Sandner Nr. 982 Arc pentru vioară Pernambuco 4/4, înfășurare argintie nichelată, fabricată în Brazilia, baston rotund din Pernambuco cu sezon lung, fabricat în Germania Broască de abanos Paulus cu ochi parizian, buton cu trei părți, marca: Franz Sandner.
- Număr anunț
- DA26737637
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,85 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.