Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Casco -CJ05SPC – 2216 ron Asigurare Casco- CJ98SPC – 602 ron Asigurare Mobile Plus -Echipamente mobile Ambulanta -1230 ron

Număr anunț
DA26754067
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PSIHICE CRONICE BORSA (CUI 4305792)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.048 RON
Valoare atribuită
4.048 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.048 RON

din 4.048 RON estimat