Atribuită
Cumpărare directă
Interventie diagnosticare/reparare cuptor cu microunde Milestone: Diagnosticarea, eventual repararea cuptorului cu microunde Condiţii generale: - prețul nu include C/V pieselor de schimb și nici a consumabilelor (dacă va fi cazul); - în cazul în care intervenția depășește cele 4 ore incluse în preț, orele suplimentare se vor factura cu 60 eur/ora la care se adaugă TVA; - plățile se fac în maxim 30 de zile de la efectuarea intervențiilor şi emiterea facturii/facturilor; - plățile se fac în lei, la cursul BNR din ziua facturării; - penalizări pentru întarzierea la plată: 0.1% pe zi de întârziere.
- Număr anunț
- DA26737171
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 50413000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.