Atribuită Cumpărare directă

Pachet aparatura, accesorii si consumabile de laborator conform ofertei 139114A, cu numarul de iesire: 4666 / 02.11.2020. Oferta se regaseste in atasament.

Număr anunț
DA26740106
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.477,23 RON
Valoare atribuită
17.477,23 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.477,23 RON

din 17.477,23 RON estimat