Atribuită Cumpărare directă

Model 62MC Culoare Negru Nivel securitate Nivel 4 Capacitate de taiere 10 coli Viteza de taiere 2.7 m/min Functii Dimensiune fasie: 3x10mm Dimensiuni 47.63 x 34.93 x 26.51 cm Greutate 10 kg Altele Cos pentru hartie de 19 l

Număr anunț
DA26745320
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,40 RON
Valoare atribuită
652,40 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,40 RON

din 652,40 RON estimat