Atribuită
Cumpărare directă
SURUB CAP INECAT DIN963-4.8 M6X60- 50 BUC; SURUB CAP INECAT DIN963-4.8-M6x50 ZA (-) 0,22 50- BUC; PIULITA CU AUTOBLOCARE - 100 BUC; SURUB DIN912-8.8 M - 20 BUC; PIULITA HEXAGONALA DIN934-6 - 34 BUC; SURUB CAP INECAT DIN965-4.8- 31 BUC; CIL.SIG.AMPR URBIS CR.A - 5 BUC; CIL.SIG.FREZARE URBIS- 5 BUC; TRUSA SUDURA 20-40 1500W -1 BUC; CIOCAN ROTOP - 1 BUC; MASINA GAURIT- 1 BUC ACUMULATOR 14.4V PANZER- 1 BUC; POLIZOR UNG. 900W PANZER- 1 BUC; CHEIE REGL. PT TEVI- 1 BUC; CLESTE REGL CU FALCI- 1 BUC; CLESTE CUIE 200MM- 1 BUC; CLESTE COMBINAT 200MM-1 BUC; CLESTE TAIETOR- 1 BUC; SET 12 CHEI FIXE- 1 SET; TRUSA CAPETE TUBULARE- 1 SET; CIOCAN LACATUS- 1 BUC; CIOCAN LACATUS HOLZER- 1 BUC; CIOCAN LACATUS HOLZER 100G- 1 BUC; SET 8 BURGHIE LEMN- 1 SET; BURGHIU LEMN 12X150- 1 BUC; BURGHIU SDS PLUS- 1 BUC; 1038176 BURGHIU SDS PLUS- 1 BUC; BURGHIU SDS PLUS-1 12X150X210- 1 BUC; BURGHIU SDS PLUS H 10X260X200- 1 BUC; SET 9CHEI LOCAS- 1 BUC; SET 9 CHEI IMBUS- 1 SET; DISC TAIERE INOX- 4 BUC; DISC SLEFUIRE METAL- 1 BUC; PERIE ROTATIVA SARMA- 1 BUC; PERIE SARMA MANER- 1 BUC; FIERASTRAU MAN- 1 BUC; CUTIE SCULE EKONO- 1 BUC; SUFLANTA/ASPIRATOR FRUNZE- 1 BUC; SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN- 3 BUC.
- Număr anunț
- DA26751280
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SAT MARGARITI COMUNA BECENI (CUI 3662550)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.475,31 RON
- Valoare atribuită
- 2.475,31 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.