Atribuită Cumpărare directă

Cantitati: ace seringa G26- (0.45 x 16mm) - 1100 buc ace seringa G25 -(0.50 x 25mm) - 1000 buc ace seringa G18 - (1.2 x 40mm) - 5000 buc ace venoject 21G (0.8 x 40mm) - 9400 buc OFERTA SPECIALA / CALITATE FOARTE BUNA! Ac de recoltare pentru vacutainer, dimensiunile 21G x 1 1/2 si 22G x 1 1/2, ambalat unitar, steril, culoare verde, ambalare : 100 buc/cutie, cu marca CE. Produsul este de foarte buna calitate ! OFERTA SPECIALA / CEL MAI BUN PRET DIN SEAP ! Ace seringa / recoltare EUROMED de toate dimensiunile - G18(1,20X40mm), G25(0,50x25mm), G26(0,45x20mm), sterile, ambalate unitar 1 buc/blister, cu marca CE, 100 buc/cut, 2.000 buc/bax.

Număr anunț
DA26759274
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.859 RON
Valoare atribuită
1.859 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.859 RON

din 1.859 RON estimat