Atribuită Cumpărare directă

Rastel stradal de biciclete - proiect in cadrul Procesului de Bugetare Participativa Fagaras 2020

Număr anunț
DA26756781
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
ACTR PROD SRL (CUI 15018260)
Cod CPV
45223100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.500 RON
Valoare atribuită
20.500 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.500 RON

din 20.500 RON estimat