Atribuită
Cumpărare directă
6984000084342 PD RADIATOR PURMO C22 600/1200 BUC 1.00*315.13 6984000153772 PD RADIATOR PURMO C11 600/400 BUC 1.00*100.00 6984000160558 PD RADIATOR PURMO C11 600/500 BUC 1.00*117.65 8595010006521 PD RADIATOR PURMO C22 600/1600 BUC 1.00*415.97 8595010006484 PD RADIATOR PURMO C22 600/800 BUC 1.00*222.69
- Număr anunț
- DA26752952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44621100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.171,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.171,43 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.