Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE Z ALBA 15 BUC*5.8827LEI/BUC, HARTIE Z VERDE 12 BUC*4.2020 LEI/BUC, ROLA MARE HARTIE IGIENICA 12 BUC*10.0842 LEI/BUC, CLOR BIDON 4 BUC*8.8225 LEI/BUC, CLOR 2L 3BUC*3.6133 LEI/BUC, LAVETA USCATA 10 BUC*2.9410 LEI/BUC, SACI GUNOI 35L 8 BUC*2.9410 LEI/BUC, PAHARE 100 BUC 7 SET*5.4629 LEI/SET
- Număr anunț
- DA26742064
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SAVARSIN (CUI 29029870)
- Furnizor / câștigător
- COJOCARU IMPORT EXPORT SRL (CUI 6601166)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388,58 RON
- Valoare atribuită
- 388,58 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.