Atribuită Cumpărare directă

Canon CRG051H Toner Premium, pentru imprimanta MF264DW, culoare negru, capacitate peste 4000 pagini, imprimarea să nu prezinte umbre și ștersaturi.

Număr anunț
DA26747562
Autoritate contractantă
Directia Publica Comunitara de Evidenta a Persoanelor Dolj (CUI 17187222)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811,98 RON
Valoare atribuită
811,98 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811,98 RON

din 811,98 RON estimat