Atribuită Cumpărare directă

SINTHA 6 6 * 198,17 = 1189,02 DINAMITE PAK 6 * 80,73 = 484,38 PROTEIN BAR 600 * 3,67 = 2202 VITALADE

Număr anunț
DA26764120
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
Furnizor / câștigător
SMART NUTRITION SRL (CUI 30598810)
Cod CPV
33617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.794,28 RON
Valoare atribuită
5.794,28 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
07.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.794,28 RON

din 5.794,28 RON estimat