Atribuită Cumpărare directă

ATA CHIRURGICALA NR. 10 CERTIF. CE; ALCOOL SANITAR TIP I si TIP II Aviz MS; Teste glicemie ACCU CHECK Active / Instant / Bandelete ==Gratuit aparat de glicemi - PT. SPITAL - CF. COM

Număr anunț
DA26748405
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.310,60 RON
Valoare atribuită
5.310,60 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.310,60 RON

din 5.310,60 RON estimat