Atribuită Cumpărare directă

5 Poezii de Vasile Alecsandri [Editura Herra] (87921) 10 Momente si schite. Teatru si nuvele de Ion Luca Caragiale (2016) [Editura Eduard] (273740) 1 Dictionar rrom-roman de Gheorghe Sarau (2006) [Sigma] (159415) 1 Dictionar roman-rrom (2012) [Sigma] (181780) 4 Mama lui Stefan cel Mare. Legende istorice de Dimitrie Bolintineanu (2009) [Editura Gramar] (140477) 10 Iarna pe ulita. Poezii de George Cosbuc (2009) [Editura Agora] (158099) 5 Gramatica. Fise de lucru (pe lectii si unitati de invatare cu itemi si teste de evaluare). Clasa a VIII-a (2020) [Editura Paralela 45] (390493) 4 Tabelul periodic al elementelor - Plansa format A4 (2017) [Editura Aramis] (294838) 10 Atlas geografic scolar (coperta albastra) de Octavian Mandrut [Editura Corint] (95393) 3 Cartea cu colinde si CD (2010) [Editura Gama] (160667) 16 Plansa Tabelul periodic al elementelor Mendeleev format A4 [Editura Arves] (274458) 6 Literele alfabetului cu Aramis. Planse didactice cu litere mari si mici de tipar pentru clasa pregatitoare. 32 de planse de Celina Iordache (2018) [Editura Aramis] (343327) 8 Lecturi de vacanta pentru clasa a IV-a. Ne pregatim pentru clasa a V-a! (2019) [Editura Elicart] (355328) 8 SATIRE SI FABULE de Grigore Alexandrescu (2002) [Editura Corint] (21556) 10 Recreatia mare (Regis) de Mircea Santimbreanu (2009) [Editura Regis] (124123) 5 Poezii - Vasile Alecsandri de Vasile Alecsandri (2015) [Editura Blink] (250905) 6 Povesti. Ciubotelele ogarului, Nuielusa de alun ...si alte povesti de Cal

Număr anunț
DA26763259
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BARBULESTI (CUI 33560624)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.362,62 RON
Valoare atribuită
1.362,62 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.362,62 RON

din 1.362,62 RON estimat