Atribuită Cumpărare directă

Rack de perete 12U 19", 600x600 echipat (cu 2 organizatoare de cablu cu capac și priză multiplă rackabilă

Număr anunț
DA26763646
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
Cod CPV
39152000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,94 RON
Valoare atribuită
579,94 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,94 RON

din 579,94 RON estimat