Atribuită Cumpărare directă

Ridicari topografice, cote de nivel per m liniar pentru extindere retea de gaz natural pentru proiectul de investitii "Dezvoltarea retelelor inteligente de distributie a gazelor naturale in vederea cresterii nivelului de flexibilitate, siguranta si eficienta in operare in comuna Tasca , judetul Neamt".

Număr anunț
DA26766196
Autoritate contractantă
COMUNA TASCA (CUI 2614457)
Furnizor / câștigător
Marascu Silviu (CUI 39725578)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat