Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze următoarele materiale: 1) Tub flexibil evacuare spate pentru vas WC de 110 mm = 2 buc., 2) Silicon sanitar pentru etanșare obiecte sanitare, culoare alb/transparent = 2 buc., 3) Bec halogen liniar pentru panou afișaj poartă intrare MNIT de 220 V, 150W = 5 buc., 4) Spray cu ulei lubrifiant pentru balamale uși = 1 buc
- Număr anunț
- DA26754575
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44134000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,68 RON
- Valoare atribuită
- 189,68 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.