Atribuită
Cumpărare directă
1. SIG. AUT. ABB SN201 LC10 P+N 10A - 10 BUC X 16.3866 RON/BUC = 163.87 RON 2. SIG. AUT. ABB SN201 LC20 P+N 20A - 7 BUC X 17,6471 RON/BUC = 123,53 RON 3. SIG. AUT. ABB SN201 LC25 P+N 25A - 32 BUC X 19,3277 RON/BUC = 618,49 RON 4. DIFERENTIALA ABB DSH201 C16/0,03A - 3 BUC X 78,1513 RON/BUC = 234,45 RON 5. DIFERENTIALA ABB DSH201 C25/0,03A - 15 BUC X 78,1513 RON/BUC = 1172,27 RON 6. SINA DIN 2M OL-CR BK14005 - 1 BUC X 10,0840 RON/BUC = 10,08 RON 7. IZOLER BAND TRACON 20M - 20 BUC X 2,5210 RON/BUC = 50,42 RON 8. CABLU MYF 2,5 - 300 ML X 0,6891 RON/ML = 206,73 RON 9. CABLU MYF 4 - 300 ML X 1,2185 RON/ML = 365,55 RON 10. CABLU MYF 6 - 130 ML X 1,8908 RON/ML = 245,80 RON 11. TABLOU 12P FREEDER - 1 BUC X 19,3277 RON/BUC = 19,33 RON 12. ETI-KZS-2M B25/003A - 1 BUC X 79,8319 RON/BUC = 79,83 RON 13. CORP IP65 LED 2X18W QUARK - 2 BUC X 69,7479 RON/BUC = 139,50 RON 14. CANAL CABLU ADEZIV 15X10 - 20 ML X 0,8403 RON/ML = 16,81 RON
- Număr anunț
- DA26764432
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.446,66 RON
- Valoare atribuită
- 3.446,66 RON
- Data publicării
- 08.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.