Atribuită
Cumpărare directă
cod intern - 40553103 Din metal Pentru stampile de cauciuc. Tusul se aplica uniform pe toata suprafata impregnata. Tusata cu culoarea : albastru Dimensiuni: 12,5 x 8,5 cm PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751062801 vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26754599
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BUZAU (CUI 4299437)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192111-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.254,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.254,50 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.