Atribuită Cumpărare directă

Lavete abrazive Burete pentru vase mare Galeata cu stocator 15l Lavete fibra bumbac Rezerva mop bumbac 250g Matura cu fir lung 552 CN Domestos Hatie igenica doua straturi Hartie prosop 2 straturi Ace siguranta Rezerva capsator 24/6 Pix rosu BIC Pix albastru BIC Lipici solid 36gr, BIC Eco Roller Pilot,0.7,albastru Cutter mare Cutter mic Mapa plastic,inchidere cu capsa Mapa platic cu elastic Calculator de birou 16 digiti Dosar plastic cu sina si perforatii A4 Caiet mecanic plastifiat, A4 2.5 cm, 4 inele Tavite documente negru Folii de protectie A4 30 microni Biblioraft dublu plastifiat, A4, 7.5 cm Biblioraft plastifiat, A4, 5.5 cm Pix albastru, Round Stic BIC Etichete albe autoadezive 2/A4 Etichete albe autoadezive 4/A4

Număr anunț
DA26762707
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.92 (CUI 32580704)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.322,91 RON
Valoare atribuită
3.322,91 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.322,91 RON

din 3.322,91 RON estimat