Atribuită Cumpărare directă

Masca protectie FFP2, 5 straturi, model KN95 - in curs de avizare la ANMDM standard EN 149:2001 + A1:2009 Certificare CE cu Notify Body 2163 sub 2000buc se plateste transport

Număr anunț
DA26768583
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
QMOBILI SRL (CUI 27963649)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.000 RON
Valoare atribuită
33.000 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000 RON

din 33.000 RON estimat