Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: Sterilizator universal cu vapori Ideal pentru biberoane, tetine si mici accesorii. Sterilizeaza pana la 6 biberoane Sterilizare rapida in doar 8 minute Mentine sterilizate 3 ore (cu capacul inchis) 2 cosuri pentru a steriliza biberoanele si micile accesorii Componente usor de spalat si in masina de spalat vase. LED de functionare Semnal sonor. Accesorii: cleste igienic Fara BPA Putere: 500W CARACTERISTICI GENERALE Tip: Electric cu abur Varsta: 0 + Capacitate apa: 300 ml Numar sticle: 6 Functii de siguranta Semnale sonore Doua guri de aerisire Maner ergonomic 0% BPA Protectie supraincalzire Baza anti-alunecare Inchidere automata Capac transparent Fara BPA Compatibil masina de spalat vase Auto Power Off Durata ciclu sterilizare: 8 min Culoare: Alb / Verde DIMENSIUNI: Latime - 23 cm Inaltime - 30 cm Adancime - 23 cm Greutate - 1.2 Kg
- Număr anunț
- DA26748787
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
- Cod CPV
- 33191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,67 RON
- Valoare atribuită
- 159,67 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.