Atribuită Cumpărare directă

0199000-0 Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2) DESCRIERE: Nr. Crt. Denumire Produs COD produs UM Pret UM fara TVA Pret UM cu TVA 1 Marker whiteboard 409F, var... mai departe

Număr anunț
DA26761027
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 BRASOV (CUI 29341294)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.907 RON
Valoare atribuită
2.907 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.907 RON

din 2.907 RON estimat