Atribuită
Cumpărare directă
tEU AL M1"" 1 X 21.01 NIPLU REDUS AL 1"" -3/4 5 X 11.76 ROBINET SFERA 1/2 2 X 22.69 TEAVA VLR M 40 ML 14 X 3.32 --------------- M 32 14 X 2.18 MUFA VLR M 40 4 X 13.87 TEU AL 1/2 2 X 10.92 BRIDA METAL M1"" 9 X 3.78 GARNITURI 1/2 10 X 0.29 COT VLR M 20 4 X 5.46 TEAVA VLR M 20 X ML 10X 1.13 TEU PPR M 32 X 1"" 4 X 11.34 TEAVA PPR M 25 AL ML 26 X 4.62 ROBINET TUR 3/8 10 X 22.27 COT PPR M 25 4 X 0.84 COT VLR M 40 6 X 13.87 TEU VLR M 40 4 X 20.17 REDUCTIE 1.1 /4 1/2 2 X 10.92 COT VLR M 32 2 X 7.56 MUFA AL 1/2 -3/8 20 X 5.46 TEAVA PVC M 32 L 0.5ML 5 X 2.52 TEAVA PVC M 32 L 0.25ML 5 X 2,10
- Număr anunț
- DA26764431
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 44410000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.074,27 RON
- Data publicării
- 08.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.