Atribuită Cumpărare directă

Combina frigorifica ARCTIC AK54270+, 262 l, H 170.5 cm, Clasa A+, alb

Număr anunț
DA26764139
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797,40 RON
Valoare atribuită
797,40 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

797,40 RON

din 797,40 RON estimat