Atribuită Cumpărare directă

AGRAFE 28MM 100BUC/CUT (DL0028)*60CUT*0,84; ARACET KOALA 100ML (A22)*10BUC*4,04; ASCUTITOATE MAPED I-GLOO SIMPLA CU CONTAINER*20BUC*2,68; BANDA ADEZIVA 19MMX33M - TRANSPARENTA*10BUC*1,2; BANDA ADEZIVA 48MMX66M BEDAX - TRANSPARENT*10BUC*2,5; BIBLIORAFT A4 PP ALPHALINE 50MM SINA METALICA - ALBASTRU*10BUC*4,99; BIBLIORAFT A4 PP ALPHALINE 75MM SINA METALICA - ALBASTRU*30BUC*6,46; CAPSATOR METAL 25 COLI STD C10 24/6 - ADANCIME 55MM - ARGINTIU (NKC10000)*20BUC*10,92; CAPSE 24/6 KANGARO 1M 1000BUC/CUT*80CUT*0,84; CLIPS HARTIE METALIC EVOFFICE 25MM 12BUC/CUT*20CUT*2,95; CLIPS HARTIE METALIC EVOFFICE 41MM 12BUC/CUT*20CUT*6,73; COPERTI ARHIVARE CARTON A4*500PER*1,5; PIX CORECTOR TIPP-EX SHAKE 8ML*30BUC*9,99; CREION CU GUMA ECADA HB *100BUC*0,42; CUTTER MARE 18MM MAPED MAXI (018211)*10BUC*2,48; DECAPSATOR NOKI CU BUTON DE BLOCARE*20BUC*2,36; DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII NOKI - ALBASTRU (NK482313)*500BUC*0,41; ETICHETE AUTOADEZIVE OPTIMA 1/A4 (210x297mm) *5TOP*30; FLUID CORECTOR CU PENSULA NOKI 20ML (NK411100)*30BUC*2,03; FOARFECA 17CM MAPED ESSENTIALS GREEN BLISTER (468010)*10BUC*4,9; FOLIE LAMINATOR A4 80MIC. 100FILE/TOP - OPTIMA (OP-75004080)*3TOP*30,35; FILE DE PROTECTIE A4 STANDARD NOKI 38μ 100buc/set *6SET*6,13; GUMA FACTIS P36 CAUCIUC SINTETIC (P36)*30BUC*0,55; HARTIE AMBALAJ ALBA 70X100 SET 100COLI*1SET*130; INDEX PLASTIC DL 45X12MM 5X25FILE TIP SAGEATA - CULORI NEON*80BUC*1,46; INDIGO A4 SWAN 100COLI/TOP - ALBASTRU*2TOP*6,72; LIPICI SOLID PVP DACO 40 GR*20BUC*3,64; MAPA S

Număr anunț
DA26782824
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.883,38 RON
Valoare atribuită
5.883,38 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.883,38 RON

din 5.883,38 RON estimat