Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A A4, max 52ppm (43 ipm duplex) Rezolutie: max 1200x1200dpi, memorie 1.5 GB imprimanta, 512 MB scanner (max 2.5 GB total), procesor 1.2 GHz, EMMC 16GB, fpo 5.4 sec (mod ready), HP PCL6, PCL5 (web), PostScript 3 emulation, PDF nativ v1.7, Apple AirPrint, tavi 100+550 coli, iesire max 500 coli -Duplex (print/scan/copy) -Afisaj tactil CGD 20.3 cm rotativ -ADF dual scan 150 coli -Scan: CCD, max 69 ppm / 111 ipm black/color, max 600dpi optic, scan to email, USB, folder retea, memorie dispozitiv, SharePoint, FTP, internet fax, SMTP, volum de scanare lunar recomandat 14.250 - 23.750; -Copy: max 52cpm, 600x600 dpi flatbed, 600x450 dpi ADF, copii multiple 9999, scalare 25-400%; -Conectivitate: USB2.0, 2 x USB Host, GB Ethernet, FIH; toner in-box CF237A (11k), imprimare mobila HP ePrint, Apple AirPrint, certificat Mopria, Google Cloud Print 2.0; volum max 300.000 pag/luna, recomandat 5.000 - 30.000 pag/luna -Posibilitate optionala toner de foarte mare capacitate: CF237Y (41000 pagini) -Garantie comerciala extinsa 3 ani
- Număr anunț
- DA26769671
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30120000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.200 RON
- Valoare atribuită
- 39.200 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.