Atribuită
Cumpărare directă
Descrierea contractului: Servicii de revizie tehnică (revizia nr. 1 la 30.000 km / 1 an) pentru un număr de 1 autovehicule marca DACIA DUSTER - tip motor - K9KU8 – putere motor 85 kw / DIESEL, conform ofertei. Garantie : pentru piese – conform producătorului, pentru serviciile prestate – conf. legislaţiei în vigoare
- Număr anunț
- DA26770221
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- AUTOROM SERV SRL (CUI 7874490)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432,77 RON
- Valoare atribuită
- 432,77 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.