Atribuită
Cumpărare directă
Irigator cu furtun de legatura si canule. Capacitate cca 1000 ml. Instructiuni de utilizare: Tubul de legatura se conecteaza la vasul irigatorului si la una din canule vaginala (cu gauri laterale) sau rectala (cu gaura in varf). Se pune lichidul de spalare sau tratament in vasul irigatorului si se executa operatia de irigare sau spalare. AVIZ M.S.P. 10602/2006
- Număr anunț
- DA26754988
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141220-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.619,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.619,50 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.